řičany.jpg

Zahradní Dekorace

ZAHRADNÍ NÁBYTEK


Profesionálně se zabýváme výrobou a prodejem zahradního nábytku. Nabízíme balustrády (zábradlí), sochy, fontány a kašny, sloupy, květinové nádoby, podstavce, lemy k bazénům, zahradní umyvadla, mísy a koše, boží muka atd.

ZAHRADNÍ SOCHY


Dlouhodobě zavedená firma zabývající se výrobou, prodejem a montáží balustrád Vám nabízí sochy nejrůznějších tvarů a velikostí. Vyrábíme sochy ve dvou základních barvách ( bílá a imitace pískovce). Jsou vhodné zejména pro venkovní použití, ale i do interiéru. Nabízíme sochy, sochy zvířat, sochy bílé, sochy z pískovce (imitace). Sochy větších i menších rozměrů. Sochy do interieru, sochy do exterieru.

ZAHRADNÍ FONTÁNY


Přímou výrobu, prodej a montáž produktů ze ztuženého mramoru Vám nabízí dlouhodobě zavedená firma Stojaspal. Vyrábíme fontány, kašny, fontány velké, fontány malé, sochy, balustrády, zahradní nábytek, květinové nádoby, sloupy plotové, sloupy 2,5 m, boží muka, zahradní umyvadla... vše dle přání a požadavků zákazníka!

ZAHRADNÍ DEKORACE A DOPLŇKY


Naše firma působí na trhu již řadu let. Najdete u nás vše pro zahradu, ale vyrábíme i doplňky do interiéru. Jsme přímo výrobci, zboží lze koupit přes e-shop, nebo v obchodě. Vzorkové prodejny jsou na dvou místech v České republice, a to na Moravě v Mohelnici (nedaleko Olomouce) a v Čechách nás najdete v Říčanech u Prahy.

ZAHRADNÍ DEKORACE Z KAMENE


Velmi široký sortiment zboží nejen pro zahradu, ale i interiérové doplňky, vybere si opravdu každý! Krátké dodací lhůty Rozměry dle Vašich přání - zakázková výroba Možnost nákupu přes e-shop, z pohodlí Vašeho domova a také vzorkové prodejny na dvou místech v České republice! viz odkazy vlevo dole: Prodejna Říčany u Prahy a Prodejna Mohelnice.

ZAHRADNÍ KAŠNY


Nabízíme masivní kašny i menší fontány. Fontány a kašny jsou vyrobeny ze ztuženého mramoru, mrazuvzdorné. Vyberte si fontánu nebo kašnu v barvě bílé nebo imitaci pískovce. Velmi široký výběr typů, tvarů a rozměrů!

ZAHRADNÍ NÁBYTEK Z MRAMORU


Zahradní nábytek, zahradní stoly, zahradní dekorace, zahradní sochy, zahradní vázy, zahradní lampy, zahradní fontány a kašny, schody a schodiště na zahradu, sochy zvířat, truhlíky a květináče, zahradní sloupy, zahradní ploty, zahradní balustrády. Vše pro zahradu a mnohem více!

ZAHRADNÍ DEKORACE IMITACE PÍSKOVCE


Jsme přímý výrobci zahradní dekorace! Najdete u nás vše pro zahradu: zahradní altány, zahradní sloupy, zahradní doplňky, zahradní nábytek ze ztuženého mramoru, zahradní ploty, zahradní vázy, zahradní květináče a truhlíky, zahradní domky, zahradní fontány a kašny, zahradní dekorace, zahradní lampy, japonské lampy, mísy a koše, sochy zvířat. Vše z mrazuvzdorného materiálu vhodné do exteriéru ale i do interiéru.

ZAHRADNÍ DOMKY


Domky na nářadí, zahradní chatky, altány, besídky. Tyto uvedené stavby si najdou místo na sebemenší zahrádce. Každý potřebuje alespoň malé místo, kam by uložil sekačku, hrábě, kolo,nebo třeba krabice s neužitečnými drobnostmi s nimiž se tak neradi loučíme. Děti uvítají domeček.

ZAHRADNÍ ALTÁNYNaše zahradní altány, zahradní domky a zahradní pergoly Vás ochrání před nepříjemným počasím, ale i před sluníčkem. Nechte si postavit oázu klidu přímo na své zahradě! Zahradní altán na klíč se pro Vás stane nenahraditelným místem k odpočinku a relaxaci! V zahradním altánu můžete grilovat s přáteli, i když prší! Není nad romantický večer pod střechou altánu za jemného bubnování deště na střeše.

ZAHRADNÍ KVĚTINOVÉ NÁDOBY


Výroba a prodej květináčů, misek, truhlíků. Luxusní venkovní květináče, honosné vázy, zahradní mísy a koše,u nás si vybere opravdu každý!  Zahradní doplňky a dekorace ze ztuženého mramoru oživí Vaši rozkvetlou zahradu! Velmi vkusné květinové nádoby, které jsou vyrobeny ze ztuženého mramoru, mají přívlastek mrazuvzdorné, hodí se ovšem skvěle i do interiéru!

ZAHRADNÍ JAPONSKÉ LAMPY


Zahradní dekorace a doplňky od přímého výrobce za rozumnou cenu! Zakázková výroba, vlastní autodoprava, internetový prodej + vzorková prodejna - to vše a mnohem víc Vám nabízí Balustrády Praha v Říčanech u Prahy.

ZAHRADNÍ DEKORACE


Najdete zde nové nápady a inspirace za skvělé ceny. Naše kvalitní výrobky jsou od přímého tuzemského výrobce. Nabízíme vkusné doplňky ze ztuženého mramoru. Stálobarevný a mrazuvzdorný materiál.

ZAHRADNÍ DEKORACE - SOCHY...


Dlouhodobě zavedená firma která se zabývá výrobou, prodejem a montáží balustrád Vám nabízí sochy nejrůznějších tvarů a velikostí. Vyrábíme sochy ve dvou základních barvách (bílá a imitace pískovce). Jsou vhodné zejména pro venkovní použití, ale i do interiéru. Nabízíme sochy, sochy zvířat, sochy bílé, sochy z pískovce (imitace).

ZAHRADNÍ DOPLŇKY


Nejkrásnější zahradní doplňky pro Vaši zahradu. Vyberte si ze široké škály našich výrobků.

ZAHRADNÍ DEKORACE PRO KAŽDOU ZAHRADU


Všechny výrobky jsou z certifikovaného mrazuvzdorného mramoru a umělého betonu. Základní provedení je v bílé a pískové barvě. Další varianty podle dohody.
Placená inzerce
Obchody levně s českými výrobci
Obchody levně.jpg
Služby Obchody levně
Služby-Obchody-levně.jpg
Kurzy na počítači Obchody levně
Kurzy na počítači Obchody levně.jpg
Práce z domova s Českými výrobci
práce na doma.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one