řičany.jpg

Řemesla a Služby

REKLAMA SLEZÁKOVÁ


Grafické návrhy a výroba. Kompletní reklamní služby od návrhu po realizaci.  ( foto na průkazy, pohlednicové foto, tisk do formátu A3+, vysoká kvalita tisku, Rámování obrazů, LIRA NIELSEN, prodej rámečků hotových (formát) i stolních s opěrkou)
ŘEZANÁ REKLAMA - SAMOLEPÍCÍ FÓLIE; KVALITNÍ DIGITÁLNÍ TISK; DIGITÁLNÍ TISK DO FORMÁTU A3+; ORIENTAČNÍ SYSTÉMY - SEBERG (kanceláře, zdravtnická zažízení, obchody a jiné firmy); RÁMOVÁNÍ OBRAZŮ - LIŠTY OD FIRMY NIELSEN; PASPARTOVÁNÍ OBRAZŮ A RŮZNÝCH KRESEB.. aj.

ČALOUNICTVÍ


Opravy čalouněného nábytku, čalounění dveří, práce s kůží...Čalounictví je řemeslo, které nikdy nevymizí! Jste vázáni vzpomínkami na starý ušák po babičce? Naši čalouníci mu dají nový kabát! Nevyhazujte se slzami v očích starou sedačku, na kterou jste si prostě zvykli, svěřte ji odborníkům.

MALÍŘI POKOJŮ DUDEK


Malování pokojů, bytů, kanceláří, komerčních prostor, nátěr fasád... Nabídka malířských i lakýrnických prací.Nabízíme kompletní servis v oblasti malování pokojů, bytů, kanceláří, komerčních prostor, nátěr fasád včetně přípravných prací.Dále provádíme nátěry kovových konstrukcí, topení aj. Drobné zednické práce, štukování, stěrkování apod.
Placená inzerce
Obchody levně s českými výrobci
Obchody levně.jpg
Služby Obchody levně
Služby-Obchody-levně.jpg
Kurzy na počítači Obchody levně
Kurzy na počítači Obchody levně.jpg
Práce z domova s Českými výrobci
práce na doma.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one